אודות פלטרין

חברת פלטרין הינה חברת בת מבית היוצר של ‘מלכות וקסברגר’, החברה הגדולה והידועה בעולם להפצת פרטי האמנות והיודאיקה המרשימים מתנות ומזכרות, פרי ידיו של הצייר והאמן הנודע יואל וקסברגר. מלכות וקסברגר אחראית לעיטורם של ספרים ואלפי מזכרות לאירועים, עם ציורים אומנותיים ברמה גבוהה, בסטנדרטים בינלאומיים. יצירות פאר בעלות שם ומעוררות השראה, שהפכו לסמל של חן יהודי.

בין לקוחות חברת “פלטרין” נמנים אדריכלים, מעצבי וקבלנים, שמעוניינים להעניק לקהל לקוחותיהם מראה ייחודי ומפואר לבית בו השקיעו בעיצוב ו/או בנייתו. כמו”כ  בעלי מוסדות או מגוון רחב של אנשים שמבקשים Eric Fisher Elite Jersey להעניק מתנה ייחודית ומפוארת. הציורים באים ע”ג בדי קנבס מיוחדים ומתאימים לחדרי סלון, חדרי ילדים, ומשרדים מפוארים.


פלטרין של מלכות

חברת ‘פלטרין’ הינה חברת בת של ‘מלכות ווקסברגר’ והוקמה על מנת להפיץ את יצירות האומנות של ווקסברגר, בגירסת קנבס ותמונות קיר. השיווק נעשה בכ – 1200 נקודות מכירה. חברת ‘פלטרין’ מציעה את שלל יצירות הפאר של וקסברגר במיזם חדש, בו יודפסו הציורים לראשונה על גבי בדי קנבס איכותיים הנשמרים באיכותם לאורך זמן, ובהמשך ניתן יהיה לקבל את היצירות ע”ג זכוכית וע”ג עץ מיוחד. היצירות יוצעו למכירה ברחבי העולם היהודי. כל אדם יוכל ליהנות מיופי ייחודי וחן יהודי, שיתלה על כתלי הבית והמשרד, ויהיה נוכח בכל רגע.

בעידן הטכנולוגי של ימינו, האפשרויות לשחזור ההוד והדר של העבר באופן מוחשי הפכו לעוצמתיים במיוחד. חברת פלטרין עוסקת בשילובה של האומנות המודרנית עם יצירות העתק של מלכות וקסברגר. ציורים, מזכרות, מתנות ומוצרי יודאיקה, מקבלים תצורות חדשניות, המעוצבות בגרפיקה מודרנית ובטכניקת הדפסה מעוררת חיים ובעלת ניחוח נוסטלגי ייחודי.


צוות מלכותי

הצוות שלנו מגיע ממגוון תחומים בתחום האמנות. יחד הם חוברים בשיתוף פעולה מגוון, תרתי משמע, להנגשת יצירותיו של וקסברגר לכל דכפין. הצוות עמל על שימור החוויה המקורית של הדמויות והנופים העוברים עיבוד והמחשתם באופן חדשני ומרהיב.


מאחורי המכחול

יואל וקסברגר – הצייר האמן העומד בראש אימפריית ‘מלכות וקסברגר’ ומושך במכחוליו מאחורי הקלעים, עמל כל העת לחשוף בפני קהלים רבים ככל האפשר את הפאר שביהדות. בלא לאות ומתוך חדוות עשייה הוא מזניק את עולם היודאיקה והמזכרות לפסגות של נודעו עד כה, כשהוא מנצח על צוות האמנים המסורים.